Miło nam poinformować, że uczennice naszej szkoły - Anna Markowska i Kornelia Sakowska z klasy 4b, Alicja Zapotoczna. z klasy 4c oraz Pola Wesołowska z klasy 4d odnoszą sukcesy na polu artystycznym.
W dniach 20-22 maja 2025r. w Hydro(za)gadce Zielonogórskiego Ośrodka Kultury odbył się jubileuszowy - 30. Przegląd Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Teatralnej „O Złote Pióro Koszałka Opałka”, w którym wzięło udział udział 30 grup teatralnych. Połączone grupy z Młodzieżowego Centrum Kultury i Edukacji "Dom Harcerza" - Teatr Szkrabiki (do której należą nasze uczennice) oraz teatr "Sz...krab" zaprezentowały się w spektaklu pt. "Świetlik". Nasze dziewczyny wraz z przyjaciółmi w tym przegladzie zdobyły nagrodę - Srebrne Pióro Koszałka Opałka (tak jak w roku ubiegłym).
Serdecznie gratulujemy oraz życzymy kolejnych sukcesów i wielkiej radości jaką daje zabawa w teatr.