• Konsultacje

        • Aleksandrowicz Magdalena
        • Aleksandrowicz Magdalenapiątek, 11.30 – 12.30pokój nauczycielski C
        • Bartlińska Paulina
        • Bartlińska Paulinaponiedziałek, 11.50 – 12.50pływalnia
        • Biłgorajski Marcin
        • Biłgorajski Marcinczwartek, 14.35 – 15.35pływalnia
        • Bogalska Anna
        • Bogalska Annaponiedziałek, 8.00 –8.45pokój nauczycielski C
        • Boksa Małgorzata
        • Boksa Małgorzataponiedziałek, 11.50 – 12.50pokój nauczycielski C
        • Bronikowska Alicja
        • Bronikowska Alicjaponiedziałek, 15.00 – 16.00pokój n-li wf
        • Burnagiel Anna
        • Burnagiel Annaczwartek, 14.35 – 15.35B-16
        • Chruścińska Agata
        • Chruścińska Agataponiedziałek, 13.40 – 14.40B-8
        • Dębowska Paula
        • Dębowska Paulaśroda, 10.30 – 11.30pokój nauczycielski C
        • Dranczewska Dorota
        • Dranczewska Dorotawtorek, 7.30 – 8.00, piątek, 7.30 – 8.00B-3
        • Dropińska Monika
        • Dropińska Monikaponiedziałek, 13.40 – 14.40B-13
        • Druto Hanna
        • Druto Hannaśroda, 11.30 – 12.30B-3
        • Dziębór Nikola
        • Dziębór NikolaŚroda, 10.20 – 11.20pokój nauczycielski C
        • Fabiś Danuta
        • Fabiś Danutaczwartek, 8.50 – 9.50pokój nauczycielski A
        • Firek Anna
        • Firek Annaczwartek, 9.30 – 10.30pokój nauczycielski C
        • Flis Justyna
        • Flis Justynawtorek, 13.40 – 14.40B-18
        • Gajos Ewelina
        • Gajos Ewelinaponiedziałek, 10.10 – 11.10pokój nauczycielski C
        • Georgiczuk Agnieszka
        • Georgiczuk Agnieszkaczwartek, 14.40 – 15.25A-3
        • Golach-Urkiel Katarzyna
        • Golach-Urkiel Katarzynaponiedziałek, 9.50 – 10.50pokój nauczycielski C
        • Górka-Czyż Małgorzata
        • Górka-Czyż Małgorzataczwartek, 14.35 – 15.35B-14
        • Harla Jolanta
        • Harla Jolantaczwartek, 6.50 – 7.50C-4
        • Jaszewska Marta
        • Jaszewska Martaczwartek, 12.35 – 13.35pokój nauczycielski C
        • Kaczmarek Janusz
        • Kaczmarek Januszwtorek, 16.10 – 17.10A-5/A-12
        • Kelm-Zielińska Agata
        • Kelm-Zielińska Agataśroda, 11.30 – 12.30pokój nauczycielski C
        • Kosińska Katarzyna
        • Kosińska Katarzynaśroda, 12.00 – 13.00pokój nauczycielski C
        • Kostrzewska Karolina
        • Kostrzewska Karolinawtorek, 10.20 – 11.20pokój nauczycielski C
        • Kupczyk Wioletta
        • Kupczyk Wiolettawtorek, 14.40 – 15.40B-17
        • Lewandowska Katarzyna
        • Lewandowska Katarzynaczwartek, 14.35 – 15.35A-5
        • Łuczkiewicz Roman
        • Łuczkiewicz Romanśroda, 15.00 – 16.00Gabinet dyr.
        • Machaj Katarzyna
        • Machaj Katarzynaponiedziałek, 14.40 – 15.40B-7
        • Małachowski Mariusz
        • Małachowski Mariuszwtorek, 14.40 – 15.40pokój n-li wf
        • Marciniak Katarzyna
        • Marciniak Katarzynaczwartek, 14.30 – 15.30pokój pedagoga
        • Marcinkowska Karolina
        • Marcinkowska Karolinaponiedziałek, 10.00 – 11.00pokój nauczycielski C
        • Matyjaszczyk Patrycja
        • Matyjaszczyk Patrycjawtorek, 13.35 – 14.35pokój n-li wf
        • Moś Justyna
        • Moś Justynaczwartek, 10.20 –11.20pokój nauczycielski C
        • Mrozińska Ewa
        • Mrozińska Ewaśroda, 14.40 – 15.40A-13
        • Muchewicz Dobiesław
        • Muchewicz Dobiesławwtorek, 14.40 – 15.40B-5
        • Narwicz Beata
        • Narwicz Beataponiedziałek, 11.50 – 12.50pokój nauczycielski C
        • Nowicka Marzena
        • Nowicka Marzenaczwartek, 13.35 – 14.35pokój nauczycielski A
        • Och Anita
        • Och Anitawtorek, 14.40 – 15.40A-4
        • Okowińska Anna
        • Okowińska Annaśroda, 7.50 – 8.50pokój nauczycielski C
        • Pawluk Elżbieta
        • Pawluk Elżbietaśroda, 13.30 – 14.30biblioteka
        • Puchan Kinga
        • Puchan Kingaczwartek, 15.25 – 16.25B-5
        • Raczyńska-Zbierska Alicja
        • Raczyńska-Zbierska Alicjaśroda, 10.30 – 11.30pokój nauczycielski C
        • Rębisz Paulina
        • Rębisz Paulinaponiedziałek, 10.20 – 11.20pokój nauczycielski C
        • Rybak Beata
        • Rybak Beataponiedziałek, 14.30 – 15.30gab. wicedyr lub B-13
        • Rymaszewska Ilona
        • Rymaszewska Ilonaśroda, 9.40 – 10.40pokój nauczycielski C
        • Sawicka Agnieszka
        • Sawicka Agnieszkawtorek, 14.40 – 15.40B-7
        • Sienkiewicz Anna
        • Sienkiewicz Annaśroda, 15.25 – 16.25B-14
        • Sobów Joanna
        • Sobów Joannaśroda, 9.35 – 10.35pokój nauczycielski C
        • Solan Joanna
        • Solan Joannaśroda, 15.25 – 16.25pokój n-li wf
        • Soydam Paulina
        • Soydam Paulinaczwartek, 14.30 – 15.30biblioteka
        • Stankiewicz Natalia
        • Stankiewicz Nataliawtorek, 8.40 – 9.40pokój nauczycielski C
        • Stodolak Patrycja
        • Stodolak PatrycjaWtorek, 12.50 – 13.50pokój nauczycielski A
        • Stróżyk-Kroll Katarzyna
        • Stróżyk-Kroll Katarzynaśroda, 14.00 – 15.00gab. psychologa
        • Szamotulska Katarzyna
        • Szamotulska Katarzynaśroda, 6.50 – 7.50C-4
        • Szkoda Patrycja
        • Szkoda Patrycjawtorek, 11.30 – 12.30pokój nauczycielski C
        • Szopa Adam
        • Szopa Adamponiedziałek, 14.25 – 15.25pływalnia
        • Sztejna Robert
        • Sztejna Robertwtorek, 16.30 – 17.30pokój n-li wf
        • Szuster Anita
        • Szuster Anitaśroda, 14.35 – 15.35B-8
        • Szymanowska Ewa
        • Szymanowska Ewawtorek, 6.50 – 7.50C-14
        • Szymański Wiktor
        • Szymański Wiktorpiątek, 14.35 – 15.35A-12
        • Tyliszczak Anna
        • Tyliszczak Annawtorek, 7.30 – 8.00, czwartek, 7.30 – 8.00C-7
        • Westfal Tomasz
        • Westfal Tomaszpiątek, 14.35 – 15.35B-4
        • Wojnicz Małgorzata
        • Wojnicz Małgorzataponiedziałek, 14.40 – 15.40A-15
        • Wolniak Justyna
        • Wolniak Justynawtorek, 14.40 – 15.40A-15
        • Wolska Anna
        • Wolska Annaponiedziałek, 10.30 – 11.30pokój nauczycielski C
        • Wurst Weronika
        • Wurst Weronikaponiedziałek, 11.20 – 12.20pokój nauczycielski C
        • Wyrzykowska Ewelina
        • Wyrzykowska Ewelinapiątek, 14.35 – 15.35A-13
        • Zaworska Anna
        • Zaworska Annaśroda, 12.20 – 13.20pokój nauczycielski C
        • Żak Katarzyna
        • Żak Katarzynawtorek, 14.40 – 15.40B-16
        • Żyznowska Agnieszka
        • Żyznowska Agnieszkawtorek, 15.10 – 16.10gab. wicedyr.
    • Kontakt

      • Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze
      • 68 326 36 80
      • ul. Stefana Wyszyńskiego 101 65-536 Zielona Góra Poland
  • Galeria zdjęć

      brak danych