• ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM 2023/2024 (zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze, zajęcia rozwijające uzdolnienia, zajęcia rozwijające umiejętności uczenia się)

      • Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze

      • klasy 1-3

      • L.p.

        Nazwisko nauczyciela

        Rodzaj zajęć

        Termin

        sala

        1.

        Bartlińska Paulina

        Zajęcia wyrównawcze

        Czwartek

        12.50 -13.35

        A-16

        2.

        Boksa Małgorzata

        Zajęcia wyrównawcze

        Poniedziałek

        12.50 -13.35

        C-5

        3.

        Golach-Urkiel Katarzyna

        Zajęcia wyrównawcze

        Piątek

        12.50 -13.35

        C-12

        4.

        Golach-Urkiel Katarzyna

        Zajęcia matematyczne

        Czwartek

        13.50 – 14.35

        C-4

        5.

        Harla Jolanta

        Kółko matematyczne „Wesoły kangurek”

        Środa

        14.40 – 15.25

        C-13

        6.

        Kelm Agata

        Zajęcia wyrównawcze

        Środa

        12.50 -13.35

        C-14

        7.

        Narwicz Beata

        Kółko języka niemieckiego

        dla kl. 3b

        Poniedziałek

        12.50 -13.35

        C-15

        8.

        Narwicz Beata

        Zajęcia wyrównawcze kl. 3b

        Środa

        12.50 -13.35

        A-16

         9.

        Okowińska Anna

        Zajęcia wyrównawcze kl. 2c

        Środa

        12.50 – 13.35

        C-6

        10.

        Raczyńska-Zbierska

        Alicja

        Zajęcia wyrównawcze kl. 3a

        Piątek

        12.50 -13.35

        C-4

        11.

        Raczyńska-Zbierska

        Alicja

        Kółko języka niemieckiego

        dla kl. 3a

        Wtorek

        12.50 – 13.35

        C-12

        12.

        Rymaszewska Ilona

        Zajęcia wyrównawcze

        Poniedziałek

        11.50 – 12.35

        G-5

        13.

        Sobów Joanna

             

        14.

        Sobów Joanna

        Zajęcia wyrównawcze

           

        15.

        Solan Joanna

        Szachy kl. 1a,1d

        Poniedziałek

        12.50 -13.35

        C-14

        16.

        Solan Joanna

        Szachy kl. 2c,2d,3a,3b,3c,3d

        Poniedziałek

        13.50 -14.35

        C-14

        17.

        Solan Joanna

        Szachy kl. 1b,1c,1e,2a,2b

        Czwartek

        13.50 -14.35

        A-15

        18.

        Szamotulska Katarzyna

        Zajęcia wyrównawcze

        Wtorek

        8.55 – 9.40

        C-5

        19.

        Szymanowska Ewa

        Kółko mat.-informatyczne

        Środa

        13.50 – 14.35

        A-16

        20.

        Szymanowska Ewa

        Programujemy roboty

        Czwartek

        14.40 – 15.25

        C-14

        21.

        Szymanowska Ewa

        Steam z lego Education

        Czwartek

        15.30 – 16.15

        C-14

        22.

        Wurst Weronika

        Origami

        Środa

        14.20 – 15.05

        C-5

        23.

        Wolska Anna

        Odkrywcy świata

        Czwartek

        12.40 – 13.25

        G-5

  • O zajęciach

      • Lego Education
      • ...

      • programowanie robotów
      • ...

      • szachy
      • ...

      • cheerleaderki
      • ...

    • Kontakt

      • Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze
      • 68 326 36 80
      • ul. Stefana Wyszyńskiego 101 65-536 Zielona Góra Poland
  • Galeria zdjęć

      brak danych