• ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2 W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

      • (zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze, zajęcia rozwijające uzdolnienia,  zajęcia rozwijające umiejętności uczenia się, zajęcia wspomagające)

         

        L.p.

        Nazwisko nauczyciela

        Rodzaj zajęć

        Termin

        sala

        1.

        Dropińska Monika

        Koło matematyczne - kl. 4

        Czwartek

        14.40 – 15.25

        B-18

        2

        Dropińska Monika

        Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. 4

        Czwartek

        13.50 – 14.35

        B-18

        3.

        Dropińska Monika

        Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. 5

        Poniedziałek

        14.40 – 15.25

        B-13

         4.

        Flis Justyna

        Koło matematyczne - kl. 5

        Wtorek

        14.40 – 15.25

        B-18

         5.

        Flis Justyna

        Koło matematyczne - kl. 7

        Poniedziałek

        14.40 – 15.25

        B-18

         6.

        Górka-Czyż Małgorzata

        Kółko biol. „Biedronka”

        Wtorek

        14.40 – 15.25

        B-13

         7.

        Kaczmarek Janusz

        Kółko kulinarne

        Wtorek

        14.40 – 16.10

        A-5

         8.

        Kupczyk Wioletta

        Koło matematyczne - kl. 6

        Czwartek

        13.50 – 14.35

        B-17

         9.

        Kupczyk Wioletta

        Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. 6

        Czwartek

        14.40 – 15.25

        B-17

         10.

        Kupczyk Wioletta

        Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. 7

        Środa

        14.40 – 15.25

        B-17

         11.

        Lewandowska Katarzyna

        Warsztaty kaligrafii

        Poniedziałek

        14.40 – 15.25

        A-5

         12.

        Łuczkiewicz Roman

        Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. 8

        Termin do uzgodnienia

         

         13.

        Machaj Katarzyna

        Koło historyczne dla kl. 5

        Wtorek

        14.40 – 15.25

        B-8

         14.

        Mrozińska Ewa

        Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla kl. 5

        Wtorek

        13.50 – 14.35

        A-15

        15.

        Nowicka Marzena

        Koło plastyczne (ZOK)

        Czwartek

        14.40 – 16.10

        A-4

        16.

        Pawluk Elżbieta

        Soydam Paulina

        Kółko teatralne

        Środa

        12.50 – 13.35

        czytelnia

        17.

        Puchan Kinga

        Koło chemiczne

        Czwartek

        14.40 – 15.25

        B-5

        18.

        Rybak Beata

        Zajęcia przygotowujące do egzaminu z matematyki dla kl. 8a

        Czwartek

        13.50 – 14.35

        B-13

        19.

        Sawicka Agnieszka

        Koło regionalne

        Czwartek

        12.50 – 13.35

        B-7

        20.

        Sawicka Agnieszka

        Koło łacińskie

        Piątek

        14.40 – 15.25

        B-7

        21.

        Sienkiewicz Anna

        Koło geograficzne

        Wtorek

        14.40 – 15.25

        (co dwa tygodnie)

        B-14

        22.

        Solan Joanna

        Cheerleaderki

        Środa

        14.40 – 15.25

        Sala gimn.

        23.

        Solan Joanna

        Szachy kl. 4-8

        Czwartek

        14.40 – 15.25

        A-15

        24.

        Szuster Anita

        Zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka angielskiego dla kl. 8a

        Poniedziałek

        14.40 – 15.25

        B-8

        25.

        Och Anita

        Koło wokalne (ZOK)

        Poniedziałek

        14.40 – 16.10

        A-4

        26.

        Wojnicz Małgorzata

        Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla kl. 6

        Środa

        14.40 – 15.25

        A-15

        27.

        Wolniak Justyna

        Zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka polskiego dla kl. 8a

        Czwartek

        14.40 – 15.25

        A-14

        28.

        Wolniak Justyna

        Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla kl. 4

        Czwartek

        13.50 – 14.35

        A-14

        29.

        Wyrzykowska Ewelina

        Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla kl. 7

        Czwartek

        14.40 – 15.25

        A-13

  • O zajęciach

      • kaligrafia
      • ...

      • ratownictwo
      • ...

      • kółko wokalne
      • ...

    • Kontakt

      • Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze
      • 68 326 36 80
      • ul. Stefana Wyszyńskiego 101 65-536 Zielona Góra Poland
  • Galeria zdjęć

      brak danych