• Rada Rodziców SP2 Zielona Góra

• Szanowni Rodzice,

Rada Rodziców to organ szkolny, którego zadaniem jest reprezentowanie rodziców oraz prawnych opiekunów wszystkich uczniów szkoły. Dzięki gromadzeniu funduszy, pochodzących z dobrowolnych wpłat Rodziców, wspieramy rozwój naszych dzieci, ich pasji, dbamy o bezpieczeństwo oraz uatrakcyjnienie pobytu w szkole.

Zebrane środki finansowe przeznaczane są na potrzeby uczniów, dlatego serdecznie zachęcamy Państwa do wpłat. Państwa zaangażowanie i wsparcie finansowe jest niezwykle ważne.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje oraz inicjatywy, które jako Rada Rodziców możemy wesprzeć, w które możemy się zaangażować - nie tylko finansowo.

Kwota składki na RR na rok szkolny 2023/2024 wynosi:
        * 80 zł - pierwsze dziecko,
        * 60 zł - drugie dziecko,
        * trzecie i kolejne dzieci są zwolnione.

Nr konta Rady Rodziców: 15 1020 5402 0000 0002 0382 9835

Rada Rodziców realizuje swoje cele w szczególności poprzez:
        * organizowanie i wsparcie finansowe imprez i uroczystości szkolnych (Pasowanie Ucznia, Mikołajki, Dzień Dziecka, Piknik Rodzinny, Zakończenie Roku itd.);
        * wsparcie finansowe konkursów organizowanych przez Szkołę i Nauczycieli oraz nagród za wyniki w nauce dla uczniów;
        * wspieranie działalności Samorządu Uczniowskiego;
        * dofinansowanie niezbędnej infrastruktury szkolnej;
        * wspieranie pracy biblioteki oraz zakup książek; itp.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu poprzez e-mail: rr.sp2.zgora@gmail.com lub facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100063357241191

Dziękujemy,
        Rada Rodziców SP2