Ze względu na wysokie temperatury i w trosce o bezpieczeństwo naszych uczniów zmianiamy harmonogram zakończenia roku szkolnego 2025/2026.
W piątek 26 czerwca 2026 r. o godz. 9.00 na boisku szkolnym odbędzie się uroczysty apel dla uczniów klas IV-VII kończący rok szkolny 2025/2026. Po krókim apelu odbędą się spotkania wychowawców klas IV – VII z uczniami w salach według planu:
kl. 4a – wych. Paulina Soydam – sala A-4,
kl. 4b – wych. Emilia Dobrowolska – sala B-17,
kl. 4c – wych. Katarzyna Marciniak – sala G-5,
kl. 4d – wych. Julia Szabunia – sala A-14,
kl. 5a – wych. Ewa Mrozińska – sala A-13,
kl. 5b – wych. Wiktor Szymański – sala B-7,
kl. 5c – wych. Anita Szuster – sala B-8,
kl. 5d – wych. Monika Dropińska – sala B-13,
kl. 6a – wych. Kinga Puchan – sala B-5,
kl. 6b – wych. Justyna Wolniak – sala A-7,
kl. 6c – wych. Joanna Solan – sala G-4 ,
kl. 6d – wych. Agata Chruścińska – sala A-15,
kl. 7a – wych. Dobiesław Muchewicz– sala B-4,
kl. 7b – wych. Anna Sienkiewicz – sala B-14,
kl. 7c – wych. Robert Sztejna – sala A-16,
kl. 7d - wych. Justyna Flis – sala B-18.
Klasy I - III nie mają apelu, uczniowie spotykają się z Wychowawcami w salach według ustalonego poniżej planu.
O godz. 10.00 swoje spotkania z wychowawcami będą mieli uczniowie klas I-II w następujących salach:
kl. 1a – wych. Ilona Rymaszewska – sala C-6,
kl. 1b – wych. Joanna Sobów – sala C-16,
kl. 1c – wych. Anna Okowińska –sala C-13
kl. 1d – w zast. wych. Anna Kaczyńska – sala C-8,
kl. 2a – wych. Alicja Raczyńska-Zbierska – sala C-12,
kl. 2b – wych. Natalia Marciniak –sala C-15,
kl. 2c – wych. Małgorzata Boksa – sala C-5,
kl. 2d – w zast. wych. Patrycja Stodolak – sala C-14.
O godz. 11.00 spotkania z wychowawcami będą mieli uczniowie klas III.
kl. 3a – wych. Katarzyna Golach-Urkiel – sala C-5,
kl. 3b – wych. Anna Bogalska – C-15,
kl. 3c – wych. Jolanta Harla – sala C-4,
kl. 3d – wych. Ewa Gmiterek– sala C-13,
kl. 3e – wych. Paulina Bartlińska – sala C-16.