• Rowerowa Stolica Polski 2024 - 3. miejsce dla Sp2!

• W piątek 12 lipca w Ogrodzie Botanicznym odbyło się podsumowanie teogorcznej edycji Rowerowa Stolica Polski. Nasza Szkoła, mając wykręcone 38 769,55 km, zajęła 3. miejsce.

Było nas łącznie 200 cyklistów. Każdy dołożył swoją cegiełkę, za co ogromne podziękowania i wyrazy szacunku!

Nagrody i wyróżnienia wręczali Prezydent Zielonej Góry Marcin Pabierowski oraz Wiceprezydent Zielonej Góry Marek Kamiński.

W klasyfikacji generalnej 1. miejsce zajął Zespół Edukacyjny nr 9 w Zielonej Górze, mając przejechane ponad 69tys km.

Druga lokata przypadła Szkole Podstawowej nr 24, im. "Polskich Olimpijczyków" z wykręconymi 45tys km.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom! Do zobaczenia na trasie!

Zdjęcia dzięki: Radio Zielona GóraUrząd Miasta Zielona Góra

• Zapisy do świetlicy szkolnej

• W MENU w zakładce ŚWIETLICA znajdują się istotne informacje odnośnie zapisów dzieci - zwłaszcza uczniów klas pierwszych - do świetlicy w roku szkolnym 2024/2025. Prosimy Rodziców o zapoznanie się!